HCG İĞNELERİ İLE ZAYIFLAMA

HCG Nedir?

HCG, hem erkeklerde hem de kadınlarda bulunan, ancak hamile kadınlarda büyük miktarlarda üretilen bir hormondur. Bu hormon hamilelik sırasında kadının metabolik fonksiyonlarının neredeyse tamamını kontrol eder. Araştırmalar hamile olmayan kişilerde de, HCG’nin hamile bir kadına benzer şekilde metabolizmayı hızlandırdığını öne sürmektedir.

HCG İğneleri Kilo Vermeyi Nasıl Sağlar?

Kilo kaybı için HCG ilk olarak 1950’lerde önerilmiştir. HCG İğneleri kilo vermeye yardımcı olmak için enjekte edildiğinde,  vücudun depolanmış yağ birikintilerini serbest bırakmaya ve yağ yakmaya başlaması için vücuda sinyal verir. Tamamen doğal bir ürün ile yaklaşık 30 gün boyunca her gün bir iğne karından uygulanır. Hasta bunu kendisi de uygulayabilir. Özellikle vücuttaki yağlı bölgelerden gitmesini sağlar, verilen kilonun da ötesinde vücudu şekillendiren oldukça başarılı bir yöntemdir.  Yaklaşık 2 aylık olan bu programda haftalık kontroller ile program performansı kontrol edilmektedir.

HCG İğneleri ile Birlikte Diyet de Gerekli midir?

Kendi başlarına, HCG İğneleri zamanla biraz yağ yakımını ve minimum kilo kaybını sağlayabilir. Bununla birlikte, metabolizmanızı yeniden dengelemek ve maksimum yağ yakımına ulaşmak dahil olmak üzere bu tedavinin tüm faydalarından yararlanmak için iğneleri çok düşük kalorili bir diyetle birleştirmek etkinliğini arttırmaktadır. Bu diyet, tedavi sırasında vücudunuza gereken minimum beslenmeyi sağlayarak vücudunuzun daha fazla yağ yakmasına ve daha fazla kilo vermesine yardımcı olur.

Vücudunuz enerji için yağ yaktığından, iştahınız normalden daha az olacak ve bu da diyeti sürdürmeyi kolaylaştıracaktır. Nihai sonuçlarınız görünür hale geldiğinde, uzun vadeli, sürdürülebilir bir diyet ve düzenli egzersiz ile ideal imajınızı korumayı veya geliştirmeyi planlayabilirsiniz.

HCG İğnelerinin Yan Etkisi Var mıdır?

HAY CLINIC’te etkinliği ve sağlığa zararı olmadığına dair onayı olmayan hiçbir uygulama yapılmamaktadır. HCG zayıflama iğneleri de birçok testten onay aldıktan sonra güvenle uygulanmaya başlandı. ⁠ Tipik olarak günlük uygulanan HCG iğneleri neredeyse ağrısızdır ve çoğu hasta için bilinen bir yan etkisi yoktur.

HCG İğnelerinin Sonuçları Ne Zaman Ortaya Çıkar?
Ortalama vücut ağırlığınızın %10’u kadar zayıflama ilk aydan gözlemlenebilmektedir. Tabi ki sonuçlar kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir. Bu yüzden önce Hay Clinic’te son sistem analiz cihazlarımız ile vücut analizleriniz yapılmakta, sonra size uygun programlar hazırlanmaktadır.

HCG İğneleri Uygulamasının Fiyatı Nedir?

HCG iğneleri ile zayıflama fiyatları hakkında en doğru bilgi için Hay Klinik Sağlıklı Yaşam Merkezimize, (0212) 283-1080 nolu hattan ulaşabilir, detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.